Obchodování na Burze Online

Obchodování na Burze Online

Jak Obchodovat na Burze Online

Pro některé zkušené každodenní obchodníky je nakupování a prodej akcií na internetu snadné jako facka, ale pro jiné je obchodování na burze online naprostá záhada. Vznik online makléřských účtů a softwarových nástrojů pro akciový trh učinil online obchodování s akciemi jednodušší, ale také vedl k určitým složitostem a závazkům pro domácí investory. Zde je několik jednoduchých kroků, které pomohou začátečníkům s obchodováním na burze online.

1. Určete si kapitál. Když chcete začít investovat do akcií, ať už je to online nebo přes staromódní telefonní hovor vašemu makléři, měli byste mít jasnou představu o tom, kolik peněz jste ochotni vložit do počáteční investice. Také je potřeba abyste tyto peníze měli na pohromadě na dostupném místě.

Zapřemýšlejte nad otevřením účtu peněžního trhu nebo nad podobnou možností. Vaše banka vám může pomoci založit si spořící účet, který může sloužit jako “parkovací místo” pro vaše peníze. V Americe jsou tyhle účty chráněny korporací Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC).

2. Najděte si online makléřství. Vyberte si to, které vyhovuje vaší konkrétní investiční strategii a základním potřebám obchodování s akciemi.

Jeden způsob, jak začít, je vybrat si firmu s atraktivním “začátečnickým balíčkem”. Některá online makléřství nabízí zákazníkům možnost obchodovat s akciemi zdarma po dobu měsíce či dvou, aby zjistili, jaké to je. Nakonec možná díky těmto startup balíčkům i ušetříte. Nehledejte ale pouze obchodování zdarma. Prozkoumejte celkové služby, které firma poskytuje.

3. Prozkoumejte “pravidla”. Ať se vám to líbí nebo ne, existují specifická omezení ohledně toho, co můžete udělat se zisky z obchodování s akciemi, online i všude jinde. Například si nesmíte vybrat zisky z akcií a schovat si je pod polštářem: musíte je nahlásit finančnímu úřadu. Později také nemůžete tvrdit neznalost těchto pravidel. Udělejte si průzkum: vzdělejte se ohledně detailnějších bodů investování do akcií.

4. Podívejte se na akcie. Na amerických burzách se obchoduje s tisíci akcií a ve světě ještě více. Zapojte se do debat ohledně různých akciových her, ale utvořte si svůj názor metodou výzkumu, kdy se zaměříte na to, co vám dává největší smysl. Také používejte finanční údaje a výzkumy, které pro váz zorganizuje vaše makléřství. Hledejte takové, které vám poskytne nadstandartní služby bez přirážky. Neváhejte a vyzkoušejte i jiné investiční poradenství a zpravodajské zdroje pro základní a případně technickou analýzu.

5. Naučte se s vaším makléřským účtem. Když dáváte peníze online makléřství, dostanete přístup k účtu s řadou různých elektronických vlastností, které vám pomohou koupit, prodat a sledovat své obchody. Ujistěte se, že má firma dobrý zákaznický servis, aby vás její personál mohl provést čímkoliv si nebudete ze začátku jistí.

6. Proveďte počáteční transakce. Pro nejlepší vstup do online burzy proveďte pár menších “zkušebních nabídek” a poté se posaďte a sledujte, co se bude dít. Brzy uvidíte korelaci mezi vašimi koupěmi a prodeji a základními hodnotami na vašem účtu a budete mít více rozumu z toho, jak obchodovat s akciemi online.

Jaké jsou různé typy akcii?

Kmenové akcie

Existuje celá řada různých druhů akcií, nejčastěji koupil je kmenové akcie a to jsou akcie, které lidé odkazují, když mluví o cenu akcií společnosti. Kmenové akcie dát majiteli podíl na dividendy společnosti právo hlasovat, účastnit se výroční valnou hromadu a přijímat kopie účtů. Držitel může také těžit z určitých výhod společnosti, jako slevy na produkty

Prioritní akcie

Na rozdíl od kmenových akcií, prioritní akcie mají fixní sazby nebo částky dividendy, která musí být zaplacena před jakýmkoli dividenda může být vyplacena na kmenové akcionáře

Preferenční akcie mohou být kumulativní v takovém případě jakýkoliv nedoplatek dividenda (například, pokud zisky nestačí pokrýt fixní dividendu ve výši 10%, pak výsledky nedoplatek dividend), musí být provedeny v příštích letech, než dividendy z kmenových akcií může být obnoveno ,

Non-kumulativní prioritní akcie na druhé straně neplatí nedoplatky a jakýkoli nedoplatek dividenda je ztracena navždy.

Prioritní akcie mohou být také účastní, což znamená, že se účastní v daném poměru vyplacených dividend z kmenových akcií a to nad jejich pevnou sazbou dividendy.

Umořitelné preferenční akcie mohou být odkoupeny za hotovost buď pevné nebo určitelné datu nebo na uvážení emitující společnosti.

Preferenční akcie mohou být také kabriolet, tedy mohou být převedeny na kmenové akcie v budoucnosti.

Je možné mít preference podíl kombinující výše uvedené možnosti, například kumulativní, výpovědní preferenčních podíl.

Odložené akcie

Tyto akcie obdrží pouze dividendu jednou prioritní akcie dostalo svou pevnou sazbu dividendy a kmenové akcie obdržely určenou dividendu.

Jaké jsou Tržní indexy?

Market Indice je měřítkem hodnoty rozmezí nebo trhu akcií. Indice vám umožní vidět to, co celkový výkon na trhu je a umožňuje porovnat jednotlivé akcie výkon proti obecnému trendu na trhu.

Když se lidé odkazují na současné úrovni „trhu“, ve Spojeném království, které jsou často s odkazem na index FTSE 100 se

FTSE 100 (FOOTSIE)

To je index z největších 100 britských firem podle tržní kapitalizace. Cena indexu je aktualizována každou minutu, takže budete mít neustále aktualizuje úroveň celkového trhu.

FTSE 250

Tento seznam 250 největších společností po FTSE 100

FTSE 350

Toto je seznam největších 350 společností a zahrnuje FTSE 100 & FTSE 250

FTSE All Share pojistní matematici

To je nejvíce komplexní index akciového a pokrývá mnohem širší škálu společností, které tvoří více než 90% firem na trhu. Index je aritmetickým průměrem přes 800 akcií a fixní úrokové zásob. Ty jsou rozdělena do průmyslových odvětvích, které vám umožní sledovat výkon určitého odvětví a společností, které ji tvoří.

Které faktory ovlivňují cenu akcií společnosti?

Ceny akcií bude ovlivněn velkým množstvím faktorů, z nichž mnohé jsou mimo kontrolu společnosti.

Tyto faktory mohou zahrnovat:

Finanční výkonnost a vyhlídky společnosti;
Výkon a vyhlídky pro odvětví, ve kterém společnost působí;
Politické, obecné ekonomické, finanční a Burzy podmínky, zejména tam, kde společnost působí, nebo je v seznamu uvedeno;
K vnímání investorů ohledně výše zmíněných faktorů;

Jak obchodovat akcie na burzovním trhu?

Jako soukromého investora, aby se nakupovat a prodávat akcie na Burzy musíte použít burzovní makléř. Existují tři typy služeb nabízených cennými papíry, které můžete použít:

Diskreční služby

to dává makléř nebo investiční manažer kompletní pravomoc nakupovat a prodávat akcie pro vás bez získání vašeho předchozího souhlasu. To bude v rámci pečlivě navrženého krátké, jasný rámec pro vaše portfolio manažera k použití při provádění transakcí vaším jménem. Výhodou je, že váš manažer může proto jednat okamžitě na změny na trhu, spíše než trávit drahocenný čas snaží se vás kontaktovat. Obdržíte smlouvu poznámku pokaždé, když transakce provedené a podrobné zprávy budou pravidelně zasílány na vás.

Poradenské služby

Začněte s vytvořením dalších pečlivě navržených krátkých, kterým se stanoví investičními cíly, ale tentokrát to poskytuje Investiční manažer nahlédnout do úrovně rad, které budete potřebovat. Místo toho, aby správu portfolia bez konzultace vám bude váš investiční manažer navrhnout další postup, který může nebo nemusí chtít vzít. Stejně jako ústní či písemné rady, může se dostávat pravidelné zpravodaje, které přezkoumaly trh.

Druhým typem poradenské služby vám umožní přístup k této rady, ale přesto vám umožní ovládat své vlastní portfolio a spravovat své vlastní obchodů. V podstatě stačí zavolat vaše profesní a ptát, zda on nebo ona sdílí váš názor na to, zda byste měli koupit nebo prodat určitý podíl.

Pouze Execution

Provedení pouze služby jsou obecně nejlevnější, protože nevyžadují poradenství nebo správě – stačí říct svým makléřem nakupovat a prodávat akcie za vás. Vzhledem ke zvyšující se znalostí investorů a širší přístup k těmto službám využití možného výsledku pouze burzovních makléřů se dramaticky zvýšila v posledních letech.

Většina možného výsledku pouze makléři vám umožní obchodovat po telefonu nebo přes internet.

Internet změnil tvář obchodování s akciemi pro soukromého investora, jak dnešní on-linka obchodní platformy umožňují okamžitý přístup na trh pouhým stisknutím tlačítka.

Jaké jsou náklady na nákup a prodej akcií?

Náklady na nákup a prodej podílu bude záviset na typu služby, které používáte, a obchodníkem, který používáte, pro provedení pouze službu, kterou budou mít dva náklady na vzít v úvahu.

Makléř komise na akcie koupil a prodal
SDRT (Stamp Duty Reserve Tax): Tato vláda daň ze všech nákupů akcií, což je v současné době 0,05% z hodnoty transakce
TM Levy, je to jen na obchodech více než 10.000 liber a je vybírá Panel take-overs a fúze (POTAM), který zámořském veškerý převzetí a fúzí ve Spojeném království

Jak jsou zobrazeny ceny akcií / citoval?

Všechny ceny akcií jsou uvedeny s „obousměrný cenu“ nabídky a prodejní cenou, která je cenu, že si můžete koupit (nabídka) a cenu, kterou si můžete prodat (bid) konkrétní podíl. Tato cena bude aktualizovat průběžně po celou otevírací dobu, která pro akcie království je 8.00 do 16:30 trhu.

„Šířka“ šíření bude lišit pro jednotlivé akcie v závislosti na „likvidity akcií“, tj, jak snadné je nakupovat a prodávat akcie a kolik objem se obchoduje velké zásoby, jako jsou Vodafone budou mít tisíce obchodů prochází, a proto mají často velmi těsné pomazánky.

Když si můžete koupit a prodat akcie?

Otevírací doba Londýnské burze cenných papírů je 8,00 – 16:30 od pondělí do pátku můžete nakupovat a prodávat akcie po celou tuto dobu.