ETX Capital Recenze

ETX Capital recenze

ETX Capital - Začněte obchodovat ihned!

Založena v roce 2002, ETX Capital je přední online Forex a CFD broker, který sídlí ve Velké Británii. Jejich kancelář se nachází na  Broadgate 1, EC2M 2QS, Londýn. Regulován je Úřadem finančních řízení (FCA) a je členem Londýnské burzy cenných papírů, ETX Capital je uznávaný obchodníky jako seriózní a profesionální kancelář. Poté, co získal klientskou základnu dnes již zaniklé Alpari ve Velké Británii v březnu 2015, ETX Capital učinil další iniciativu s cílem zřídit vyhrazené linky pomoci, aby pomohl bývalým klientům Alpari přenést své obchodní účty tak hladce, jak je to možné. Kromě toho, proaktivní kroky byly rovněž učiněny ETX Capital tak, aby obchodní prostředí bylo podobné tomu Alpari pomocí instalace podobných MT4 serverů.

ETX Capital nabízí 3 druhy obchodních platforem svým klientům. Patří mezi ně ETX Trader Pro, ETX MT4 a ETX Binary.

ETX Trader Pro

Určen pro zkušené obchodníky, ETX Trader Pro obchodní platforma přichází se širokou škálu funkcí, jakož i s lepším přístupem na finanční trhy. Jeden z příkladů z pokročilých funkcí ETX Trader Pro je balíček komplexních integrovaných grafů. Nástroj grafů umožňuje obchodníkům, aby si vybrali z formátů grafu, jakož i jejich zobrazení v různých časových rámcích. Tato platforma také umožňuje obchodníkům obchodovat přímo z grafů pouhým jedním kliknutím myši.

ETX MT4

Nejrozšířenější obchodní platformou v online obchodování na světě, ETX MT4 je vhodná pro obchodníky, kteří chtějí automatizovat své obchodní aktivity s využitím odborných poradců (EAS). Platforma ETX MT4 mimo široké škály vestavěných ukazatelů a schopností komplexních grafů také přichází s volnými obchodními kurzy a neprůstřelnou bezpečností.

ETX Binary

Nejnovější přírůstek do stáje obchodních platforem ETX Capital je obchodní platforma ETX Binary, která umožňuje obchodníkům vpád do světa binárního obchodování. Obchodníci si mohou vybrat ze široké škály dostupných finančních nástrojů, které obsahují měny, komodity, indexy trhu a akcií.

Klady

  • Konkurenční spready
  • Špičkové platformy
  • Podpora Mobile Trading
  • Regulovaný makléř
  • Široká škála trhů

Nevýhody

  • Není k dispozici Live Chat

Závěr

Po více než deset let provozu, ETX Capital je zajisté makléř, který vyzdvihuje bezúhonnost a spolehlivost. V mnoha případech všichni zaberou, aby zajistili, že obchodníci obdrží nejvyšší úroveň služeb. Jejich dobré výsledky a četná získaná ocenění jsou jasným svědectvím o pevném standardu, který se této kanceláři podařilo udržet po celou dobu své dlouhé historie.

ETX Capital - Začněte obchodovat ihned!